13746. 435. Closed Online auction Documents
2 000 HUF
13
0 HUF
1941 Bp., a Magyar Országos Tűzoltószövetség által kiállított, "sisakdíszes bronzérem" kitüntetés viselésére jogosító igazolvány. Korabeli, kopottas, üvegezett fa keretben, keret: 22x28 cm
Photo of the item taken by : pk