Documents

Number of items: 225

1939-1941 Adóív 3 egymást követő évre, egy névre
13734.

2 200 HUF
5,70
6,29

1939-1950 8 db Orvosi naptár, 1939-1944, 1948, 1950. Változó állapotban, kopott borítókkal, kettő sérült gerinccel, bejegyzésekkel.
13735.

2 000 HUF
5,18
5,71

1940 Német birodalmi útlevél több bélyegzéssel
13736.

5 000 HUF
12,95
14,29

1940 Az Ereklyés Országzászló Szövetség pártoló tagsági jegye dekoratív irredenta grafikával, szép állapotban, kitöltetlen
13737.

3 000 HUF
7,77
8,57
9

cca 1940 BSZKRT Fém igazolvány tok benne bérlet
13738.

1 400 HUF
3,63
4,00

1940 M. kir. Fővezérség kat. közig. elvi osztály bejelentőlap, Egri P. András zoványi lakos által kitöltve, a lap széle kissé sérült
13739.

1 600 HUF
4,15
4,57

cca 1940-1960 8 db régi igazolvány
13740.

1 000 HUF
2,59
2,86

1941 Bizonyítvány felsőfokú statisztikai tiszti szakvizsgáról + KSH igazolás az igazgató aláírásával 1935
13741.

3 600 HUF
9,33
10,29

1941 Debrecen, illetőségi bizonyítvány a polgármester, Dr. Kölcsey Sándor aláírásával
13742.

2 200 HUF
5,70
6,29

cca 1941 össz. 2 db kitöltetlen okmány: szabadságolási igazolvány, M. kir honvéd vasúti és hidász szertár pótkeret parancsnokság Lajosmizse bélyegzőivel, sérült + marhalevél pótlap, Csíkvármegye főállatorvosa bélyegzővel, hátoldalán magánlevél
13743.

1 000 HUF
2,59
2,86

1941 10 db vegyes okmány
13744.

1941 10 db vegyes okmány

1 000 HUF
2,59
2,86

1941 Sopron, női szabó mesterlevél
13745.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF