13472.
435. Closed Online auction
Frames
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1985 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3