13934.
435. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 000 HUF
Szentmiklósi (Szentmiklóssy), felvidéki nemesi Mudrony család festett címere. Vegyes technika, papír, kissé sérült. Üvegezett, sérült fakeretben. 35,5x21 cm