1912 Nagyváradi állami és vármegyei tisztviselők értekezletének jegyzőkönyve, 1912. jan. 27., az ülés elnöke: Dr. Bary József (1858-1915) m. kir. törvényszéke, a tiszaeszlári vérvádper vizsgálóbírója,foltos, a 3 lap sarkán hiány, 4 sztl. lev.
1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.
1914 Dr. Bary József (1858-1915) m. kir. kúriai bíró, a tiszaeszlári vérvádper vizsgálóbírója részére szóló névnapi köszöntő levél, Pallag Lajos az egész vöröskereszt nevében, borítékkal.
1914 Dr. Bary József (1858-1915) kúriai bíró, a tiszaeszlári vérvádper vizsgálóbírója részére szóló nagyrészt gratuláló távirat, kb. 30 db, közte: Gróf Széchényi Miklós püspök és mások.
1916 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére fejléces levélpapíron, amelyben közlik vele, hogy a Művészi Segély- és Nyugdíjalapot kezelő bizottság tagjává választották. Egy gépelt oldal, Lesskó János h. titkár autográf aláírásával, lap széle sérült.
1923 Arad, Dr. Barabás Béla (1855-1934) jogász, Arad vármegye volt főispánjának saját kezűleg írt levele, özv. Kanyó Lajosné (Kézdi-Kovács László rokona) részére, borítékkal