3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a cÃmlapon az I. világháborús fegyverletételt követÅ‘ hÃrekkel ("A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja"), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.