2 000 HUF
1943 Országépítés. Nemzetpolitikai szolgálat. 1943. ápr. 1. III. évf. 7. sz., sérült, szakadt lapokkal, megviselt állapotban, 20 p. + 1944 Nemzetnevelés 1944. szept. 1. XXVI. évf. 17. sz, foltos, 129-136 p.