8 000 HUF
Olympia 1936. Die Olympischen Winterspiele vorschau auf Berlin. Band I-II. A berlini olimpia gyűjtőalbumai, két kötet, sok beragasztott képpel (nem teljes). Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, jó állapotban.