5 000 HUF
10
cca 1980 Farklas Bertalannal és űrhajózással kapcsolatos tétel, össz. 7 db: Népszabadság 1980. május. 27., 28., 29. és jún. 4 lapszámai, MTI jelent különkiadása (sérült); Farkas Bertalan 2 db kitüntetésekkel dekorált portréja, nyomat, karton, 15x10,5 cm.