30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra. Szép számlappal, jelzett, 6 köves, működő szerkezettel, kulccsal. XIX. sz. második fele. d: 45 mm