Watches
Number of items: 169
2821305
12557
435
240000
Watches
Other collectibles
Eterna electric kvarc karóra jelzett 18K arany (Au) hátlappal, (nettó 9,9g) jelzett, elemcserére szorul. Hibátlan számlappal fém szíjjal d: 35 mm
240 000 HUF
2821047
12558
435
30000
Watches
Other collectibles
Citizen, quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, hibátlan, elemcsere szükséges, d: 40 mm
30 000 HUF
2821042
12559
435
Watches
Other collectibles
Pierre Cardin, quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, hibátlan, elemcsere szükséges, d: 32 mm
20 000 HUF
2814745
12560
435
30000
Watches
Other collectibles
Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra. Szép számlappal, jelzett, 6 köves, működő szerkezettel, kulccsal. XIX. sz. második fele. d: 45 mm
30 000 HUF
2818887
12561
435
Watches
Other collectibles
Roskopf réz számlapos zsebóra, kopott számlappal, működőképes d: 52 mm
6 000 HUF
2818856
12562
435
38000
Watches
Other collectibles
Tissot T-Classic acél női quartz karóra, dátumkijelzős, működik, szép állapotban, d: 22 mm/ T-Classic Stainless Steel T825/925 Ladies' Watch
38 000 HUF
2816513
12563
435
Watches
Other collectibles
Ezüst (Ag) zsebórából készült karóra.szép számlappal, működik d: 30 mm Üveg lejár
5 000 HUF
2748289
12564
435
Watches
Other collectibles
Blessing német gyártmányú ébresztős utazóóra, összecsukható, viseltes tokkal, nem működik, 7,5x7,5 cm
2 000 HUF
2748357
12565
435
Watches
Other collectibles
Siglo Quartz mechanikus svájci karóra, bőr szíjjal, kissé karcos tokkal, hátoldalán orosz nyelvű felirattal, d: 34 mm
3 000 HUF
2748305
12566
435
Watches
Other collectibles
Waltham zsebóra, díszes fém tokkal, hátoldalán monogrammal, másodpercmutatós, a számlapon apró kopásnyomok, nem jár, d: 45 mm
9 000 HUF
2812416
12567
435
Watches
Other collectibles
Achát asztali kvarc óra, nem jár, sérült m: 6 cm
1 000 HUF
2818902
12568
435
Watches
Other collectibles
UMF Ruhla stopper fém tokos, működő, állapotban, kopott tokkal . d: 52mm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m