Watches
Number of items: 169
2815941
12473
435
Watches
Other collectibles
Fém tokos kézi felhúzós zsebóra hibátlan számlappal, d: 44 mm
18 000 HUF
2818898
12474
435
Watches
Other collectibles
Junghans stopper fém tokos, kissé kopott számlappal. működőképes. d: 50 mm
4 000 HUF
2819082
12475
435
15000
Watches
Other collectibles
Retró Swatch karóra, 1994, quartz, működik, szép állapotban, d: 35 mm
15 000 HUF
2820857
12476
435
Watches
Other collectibles
Cornavin mechanikus karóra, működik, kis kopásokkal, d: 34 mm
9 000 HUF
2818892
12477
435
Watches
Other collectibles
Mysteria ezüst (Ag) tokos zsebóra. Sérült zománc számlappal, mutató nélkül, nem működik d: 50 mm
5 000 HUF
2816136
12478
435
22000
Watches
Other collectibles
Romer acél tokos, zsebóra. karcos számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm
22 000 HUF
2816142
12479
435
Watches
Other collectibles
G & D Chronométre szecessziós fém tokos zsebóra. számlapon kisebb sérülésekkel működő, jó állapotban d: 48 mm
18 000 HUF
2816143
12480
435
22000
Watches
Other collectibles
Roskopf fém tokos vasutas zsebóra. számlapon kis sérüléssel működő, jó állapotban d: 51 mm
22 000 HUF
2816129
12481
435
26000
Watches
Other collectibles
Fém tokos vasutas zsebóra. hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm
26 000 HUF
2816133
12482
435
Watches
Other collectibles
Szép számlapos, acél tokos zsebóra. hibátlan festett számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm
18 000 HUF
2815937
12483
435
Watches
Other collectibles
Delac kézi felhúzós zsebóra hibátlan számlappal, bőr tokkal 43 mm
20 000 HUF
2815946
12484
435
60000
Watches
Other collectibles
Bergland ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm
60 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m