1 400 HUF
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa. Szelényi Károly felvételeivel, Frank János írásával. H.n., 1992, Berta Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + 1978 Péreli Zsuzsa (kiállítási katalógus). Az István Király Múzeum Közleményei D. sorozat 123. sz. Szerk.: Fitz Jenő. Megjelent 1000 példányban.