16899. 435. Closed Online auction Books: Architecture, Art
3 000 HUF
23
0 HUF
Kenyeres György: Színészeink. (Ceruzarajzok). Bp., 1943, szerzői kiadás, 57 t. Kiadói aranyozott, zsinórral kötött félvászon karton-tékában.
Photo of the item taken by : tg