1 800 HUF
Sommer József: A színes fotó. Fotóművészet Könyvtára. [Bp., 1940.,Erdős-Kovács Ny.], 32 p. + 3 t. Hozzákötve: Hevesy Iván: Az arckép fényképezése. Önarckép, kettős portré, gyerekarckép, csoportkép. Felvételi és megvilágítási vázlatokkal, képmellékletekkel. HAFA Könyvtár 34-37 sz. Bp., én., Tolnai, 120 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal.