1 800 HUF
Varga Vera: Az üveg jelentése. A 19-20. századi üvegművészet ábrázolások, allegóriák, szimbólumok tükrében. Bp., 2002, Helikon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a hátsó borító karcos.