Általános betegosztályok technológiai követelményei 1973. Bp., 1973., Egészségügyi Minisztérium Szervezési, Tervezési- és Információs Központja, 102 p.+59 t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 350 példányban.
Kankowszky, Tamás: Kamera und Kunst. Bp., 1946., Georg Vajna und Co.,(New York, Transatlantic Arts-ny.), 12 p.+96 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a képek alatt kézzel írt képcímekkel.
Bútorművészeti katalógusok, 3 db: Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Harmadik, javított kiadás; Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban.; Szabolcsi Hedvig: Bútorművészet a XIX. században magyar. Magyar bútorok a század első felében. Bp., 1976, Népművelési Propaganda Iroda....
Stüber, Fritz: Der Bienenkorb. Ein deutsches Porzellanbüchlein aus Wien. Wien, 1943, Karl H. Bischoff. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, porcelánjelzésekkel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés
Amslerdrucke und Schroll's Albertina-Facsimiledrucke. Berlin-Wien, 1925, Amsler & Ruthardt - Anton Schroll & Co. Számos fekete-fehér reprodukcióval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.