Művészeti hetek. Pécs 1941 január 4 - február 3. Bp.,1941,Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
1971 Vadászati világkiállítás - képzőművészeti kiállítás. Exposition mondiale de la chasse exposition artistique. Szerk.: Frank János. Bp., 1971., Műcsarnok, 171+1 + 15+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiállítási katalógus kiegészítéssel. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára iparosok és iskolák számára. Összeállították: vitéz Spolarich László. Ipari szakkönyvár. 39-41. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 245 p. Kiadói félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, kopott borítóval.
Horváth Vera: Görög Istenek Indiában. Gandhára művészete. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 15. Bp., 1977., Akadémiai Kiadó, 167+1 p + 12 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák, közte egy térképvázlattal) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kis hiánnyal. Megjelent 1000 példányban.
Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegekett. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + 1980 Régi keleti imaszőnyegek. Kiállítási prospektus. Bp., Iparművészeti Múzeum.
Dr. Gömör Béla: Kis fotótéka. Portrék egy gyűjteményből. Bp., 2002, GMR Reklámügynökség. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.