Szűcs Árpád: A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe. Bp., [1989], Háttér Kft. A körkép kihajtható, Az eredeti facsimile kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, gerincénél sérüléssel.
1907 Meister der Farbe, 4. Jahrgang Heft 3. Leipzig, E. A. Seemann. Egészoldalas, színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé sérült borítóval.
1964 Művészet, a Magyar Képzőművészek Szövetségének folyóirata, V. évf. 1., 2., 6. sz. (3 db). Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Vegyes állapotban.
Gillo Dorfles: A Giccs. A rossz ízlés antológiája. Hermann Broch és Clement Greemnerg tanulmányaival. Fordította: Schéry András. Bp.,1986, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Lyka Károly 2 könyve: Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.; Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896. Bp., 1982., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.