Ronald Searle: Secret Sketchbook. The Back Streets of Hamburg. London,1970., Weidenfeld and Nicholson. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, karcos, kissé szakadt borítóval.
Halas István: Páros páratlan. Pair impair. Bp., 2004, Mai Manó Ház. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban. Számozott (176./800) példány.
A magyar múlt. Varga Nándor Lajos m. kir. főiskolai tanár 40 illusztrációjával. A történelmi fejezeteteket Wodianer-Nemessuri Zoltán írta. Bp.,1996, Szabadkéz Kft. Kiadói keménykötés, jó állapotban. Számozott (1./400) példány.
N. Mészáros Júlia: A Radnai-gyűjtemény I. - Festmények. Győr, 1995, Városi Művészeti Múzeum. Megjelent 300 példányban. Színes képekkel, többek közt Rippl-Rónai József, Egry József, Derkovits Gyula, Bernáth Aurél, Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
Sommer József: A színes fotó. Fotóművészet Könyvtára. [Bp., 1940.,Erdős-Kovács Ny.], 32 p. + 3 t. Hozzákötve: Hevesy Iván: Az arckép fényképezése. Önarckép, kettős portré, gyerekarckép, csoportkép. Felvételi és megvilágítási vázlatokkal, képmellékletekkel. HAFA Könyvtár 34-37 sz. Bp., én., Tolnai, 120 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis ...