A vízió állandóan változik. The vision is always changing. Lossonczy Tamás születésének 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Pataki Gábor, Pál Éda. A festőművész, Lossonczy Tamás (1904-2009) Kossuth-díjas festőművész, grafikus és felesége, özvegye Pál Éda által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal, a művé...
Terukazu Akiyama: La peinture Japonaise. Les Trésors de l'Asie. Geneve, 1961, Editions d'Art Albert Skira. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
Frank Lloyd Wright Architect. Edited by Terence Riley with Peter Reed. New York, 1994., The Museum of Modern Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón egészen kis kopásnyomokkal.
Philip Jodidio: Calatrava. Santiago Calatrava Complete Works 1979-2009. Köln, 1994, Taschen. Angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Merényi György: Zsolnay építészeti kerámia az Osztrák-Magyar Monarchia korában. Bp.,2015.,Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
Ipari üzemek tervezési adatai. Szerk.: Berey Katalin, és Simon Anikó. Bp., 1973., Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék,(IPARTERV-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt alakú papírkötés. Megjelent 600 példányban.
Modernizmus. 1900-1935. Bp., 2006.,Erdész & Makláry Fine Arts Gallery. Gazdag képanyaggal, Bortnyik Sándor, Csáky József, Kassák Lajos, Kádár Béla, Mattis Teutsch János, Moholy-Nagy László, Scheiber Hugó, Vajda Lajos, Uitz Béla és mások munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.