Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Magyarország művészeti emlékei I-III. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Gerevich Tibor előszavával, 97+3 p.+5 (kép mellékletek, közte 1 színes) t. +CLX (szám...
Paola Santucci: La pittura del Quattrocento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1997., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Jan Assmann: A kulturális emlékezet. Írás, emlékezés és politikai identitás a korai magaskultúrákban. Ford.: Hides Zoltán. Bp., 1992., Atlantisz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Arnóti András/Sárközi Zoltán: Sárközi Zoltán Arnóti András versei és grafikái. Poems and pieces of graphic art by Zoltán Sárközi András Arnóti. A festőművész, költő, Arnóti András/Sárközi Zoltán (1949-) által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Gedichte und Graphiken von Zoltán Sárközi András Arnóti. hn., én., Szolárisz, 36+8 p. Kiadói papírkötés