1944 Kolozsvár Thj. Sz. Kir. Város Műcsarnoka VII. kiállítás. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter Székelyföldi Ösztöndíjában részesített festők kiállítása. A kiállítás rendezte: Csánky Dénes. Kolozsvár, 1944., Minerva-ny., 14+2 p. Benne: András László, Bod László, Csáki Maronyák József, Csebi Pogány István, Cségál János, Dudás Jenő, Duray Tibor, Éless István, Farádi Veres Izabella, F. Fe...
Fulvio Irace: Emilio Ambasz. A technological arcadia. With an essay Paolo Portoghesi. Milano, 2004, Skira. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, újszerű állapotban.
Alvar Aalto. Between humanism and materialism. New York, 1998., The Museum of Modern Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Benne 3 db Alvar Aalto prospektussal, katalógussal.
Ben Maddow: Let Truth be the Prejudice. W. Eugene Smith - His Life and Photographies. Afterword by John G. Morris. New York, 1989, Aperture. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Andrea Palladio: I quattro libri dell'architettura. Milano, 1980., Ulrico Hoepli. Facsimile kiadás. Olasz nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos gerinccel.