Banner Zoltán: Fuhrmann Károly. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészeti író által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1991, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Hajas Tibor (1946-1980). Emlékkiállítás, Ernst Múzeum, Budapest, 1997. Bp., 1997, Műcsarnok. 31p. Hajas Tibor performanszaival és képzőművészeti alkotásaival illusztrált. Haránt alakú kiadói papírkötésben.
Judit Reigl: Drape/Decoding. Drap/décodage. Lepel/Kódfejtés. Eger, 2015., Kepes Intézet. Angol, francia és magyar nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Sotheby & Co. Catalogue of the Celebrated Collection of German, Dutch & Other Continental Silver and Silver-gilt of the 15th, 16th, 17th and 18th centuries [...] [Angol nyelvű árverési katalógus.] London, 1937, Sotheby & Co. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, részben szétvált fűzéssel, a kötet kb. fele kijár.
Vasarely Múzeum kiállítási katalógusai, 5 db: Magda Frank, Konok Tamás, Halász-Szabó Sándor, Katalin Hetey, Le K'Dar. Joseph Kadar Art electro - images (1982-1992.) Bp., 1991-1992., Vasarely Múzeum. A művészek munkáival illusztráltak. Kiadói papírkötések.; + Nagyváradtól Párizson át Nagyváradig. Válogatás Hajdú László gyűjteményéből. Balmazújváros, 2020., Semey Andor Múzeum. Kiadói papírkötés.; ...
Francesco Dal Co: Mario Botta Architetture 1960-1985. Milano, 1985, Electa. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, kiadói kissé kopott kartontokban.
Paul Hill - Thomas Cooper: Dialogue with photography. New York, 1979., Farrar/Straus/Giroux. Angol nyelven. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.