17253.
435. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956, MNDSZ, 296+(8) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval