17243.
435. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
Ragyogó szakácskönyv. Bp., én. (cca 1920?), Tolnai, 352 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, laza fűzéssel.