16530. 435. Closed Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
1914-18. A korabeli napilapok tükrében. Összeáll.: Kun Andor. Officina Könyvtár 60/65. Bp.,1944,Officina, 375+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras