1 400 HUF
Balázs János: Sylvester János és kora. Bp., 1958., Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval. Megjelent 1500 példányban. Újházy György (1895-1971) író, újságíró névbejegyzésével.