16474. 435. Closed Online auction Books: History
4 000 HUF
0 HUF
Bethlen István gróf beszédei és írásai. I-II. kötet. Bp.,1933, Genius, 1 t.+368 p., 380 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas, sérült borítókkal.
Photo of the item taken by : tg