8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Hérodotosz: A görög-perzsa háború. (Részletek). Ford.: Terényi István. Az utószót írta: Ferenczy Endre. Bp., 1967, Gondolat, 491+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2700 példányban.