5 000 HUF
Magyar Nemzetségi Zsebkönyv II. rész: Nemes családok. I. kötet. Bp., 1905, Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság, VIII+664 p. + 11 (szÃnes) t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borÃtóval, néhány kissé foltos lappal.