1 200 HUF
Vezető a régészeti gyűjteményben (őskor, római kor, népvándorláskor). Magyar Nemzeti Múzeum, Országos Magyar Történeti Múzeum. Bp., 1938, Orsz. M. Tört. Múzeum. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.