5 000 HUF
Kaszaniczki Ádám, Adamo de Nay Selmetz ????? ???? ???? seu Grammatica linguae sanctae institutio in usum theologiae auditorum concinnata [Bécs] Viennae, 1791. Jos. Hraschanzky. 8, [8] 238 p. Későbbi félvászon-kötésben. Utolsó lap javított restaurált