Az 1827. esztendei 8-ik törvény-czikkely következésében készült országos rendszeres munkák megvizsgálásáráa tekintetes Nógrád vármegye által a köz tanítás tárgyában rendelt biztosságnak észrevételei 's ezek folytában költt végzések. Pest, 1832. Esztergami K. Beimel Jósef. 28p. Ragasztott papírgerinccel 35 cm
Montesquieu: Montesquieu a' törvények' lelkéröl III. kötet Posony (Pozsony), 1833. Belnay örököseinek betűivel, , 336 p.. Első magyar nyelvű kiadás. Korabeli, javított papírkötésben
Schnierer Gyula: A telekkönyvi eljárás rendszeres kézikönyve honi törvényeinkhez... alkalmazva és példagyűjteménnyel ellátva. Pest, 1871. Lauffer Vilmos. XII. 211 l. Kissé megviselt félvászon kötésben.
Gönczöl Katalin - Korinek László - Lévai Miklós: Kriminológiai ismeretek. Bűnözés. Bűnözéskontroll. Egyetemi Könyvtár. Bp., 1996, Corvina, 417 p. A könyv egyik szerzője, Gönczöl Katalin által Ungár Péter részére DEDIKÁLT példány.
Stiassny József: Jogi és gazdasági kézikönyv. I. kötet. Összeáll. Dr. - -. Uránia Jogi és Gazdasági Könyvtár 4/B. szám. Bp.,én., Székely. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, foltos borítóval, foltos lapokkal, aláhúzásokkal, firkával, egy lapon szakadással.
Hegedűs Géza: Anyagi büntetőjog az árpádházi királyok korában. Bp., 1935, k.n. (Kapisztrány Nyomda). 69+2 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, utolsó néhány lap tetején apró sérüléssel.