1 200 HUF
Eötvös Károly: Harcz a nemzeti hadseregért. Eötvös Károly Munkái XX. Bp., 1906, Révai, 322+(2) p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, ex libris-szel (Temesváry Dezső).