17437. 435. Closed Online auction Books: Other languages
1 800 HUF
0 HUF
Schmidt, J. A. E.: Deutsch-Griechisches Handwörterbuch. (Német-görög kéziszótár). Leipzig, 1932, Karl Tauchnitz, (6)+786 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lap kissé sérült, foltos.
Photo of the item taken by : nagy_andras