1 800 HUF
[Tolsztoj, Lev Nyikolajevics] Leo Tolstoi: Krieg und Frieden. [Háború és béke]. Berlin, [1909], A. Weichert, 1 t. + 683+(5) p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.