5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
A nyomtatott könyv díszítése. I. Fametszet. A Magyar Bibliophil Társaság negyedik kiállítása. Budapest, 1923. május - szeptember. Orsz. Magyar Iparművészeti Múzeum. Rendezte Majovszky Pál. Felvinczi Takács Zoltán előszavával. Bp., 1923., Amicus, (Pápai Ernő-ny.), 91 p. Számos szövegközti illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor a borítóra kasírozták, restaurált lapokkal. Számozott (369./400) példány.