1 200 HUF
Ady Endre: Versek (Debrecen, 1899) Bp., é.n. (1925), Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, belső kötéstáblán Jeges Ernő (1898-1956): Ex libris Éva, elülső kötéstáblán tulajdonosi bélyegzővel, címlapon ajándékozási sorokkal.