6 000 HUF
Bartók Lajos: Téli regék. Elbeszélő költemények. Jankó János, Neogrády Antal, Spányi Béla, Vágó Pál és Vastagh György rajzaival. Bp., [1889], Légrády, (4)+83+(2) p. Oldalszámozáson belül szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal, ázásnyomokkal.