17539. 435. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
10
0 HUF
Dutka Ákos: "A holnap" városa. Regényes korrajz a nagyváradi "A Holnap" születésének idejéről. DEDIKÁLT! Bp., 1955, Magvető, 255 p.+8 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : hsz