4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Erdős Renée: Nyírfaerdő. (Szanatóriumi jegyzetek). Bp., [1927], Révai, 160+(2) p. Egyedi egészbőr-kötésben, viseltes, kopott, sérült borítóval, ázásnyomokkal. A szerző által aláírt példány! Zsedényi Béla, az Ideiglenes Nemzetgyűlés elnökének könyvtárából, felesége tulajdonosi névbejegyzésével.