1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Gyalui Farkas: Gróf Teleki Sándor regényes élete. Bp., é.n.. Franklin. Kiadói félvászonkötés, gerince kissé sérült, borító kissé sérült, borítón a kötet címe korabeli (nyomdai?) címkén pótolt, volt könyvtári példány