1 800 HUF
Mécs László: Élőket nézek! Versek. Bp., [1938], Magyar Katolikus Írók, 146+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kopottas gerinccel. A belső kötéstáblán Bajor Ágost ex libris-ével, Mécs László (1895-1978) saját kezű aláírásával. Számozott (4475.) példány.