17655. 435. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Móricz Zsigmond: Sárarany. Első kiadás. Bp., 1911, Nyugat. Későbbi átkötött félvászon kötésben, kissé sérültt gerinccel, előzéklap, címlap és első néhány lap kissé foltos.
Photo of the item taken by : nagy_andras