17651. 435. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
22
0 HUF
Radó Antal: A fordítás művészete. Bp., 1909, Kisfaludy-Társaság (Franklin-ny.), 161+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert