2 000 HUF
10
Shakspere, [William] 2 műve: Rome és Julia. Szomorújáték öt felvonásban. Ford.: Zigány Árpád. Shakspere Munkái. Bp., 1898., Vass József, 99+1 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.; Coriolanus. Ford.: Petőfi Sándor. Shakspere Munkái. [Bp., én.(1916?), Vass József], 146 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.;