Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
Kolligátum 3 Nyugat által kiadott műből: Babits Mihály: Két kritika. Első kiadás. (1911); Ignotus: Színházi dolgok. Első kiadás. (1910); Bródy Sándor: Lárvák. Első kiadás. (1911.) Bp.,1910-1911,Nyugat. 66+6; 127+1;62+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, két lapon szamárfüllel.
Vegyes Magyar Könyvtár könyvtétel, 6 db. Szerk.: Radó Antal. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, szakadozott, levált borítókkal, megviselt állapotban. Ambrus Zoltán: Kevélyek és lealázottak. Hét elbeszélés. + Kóbor Tamás: Elbeszélések. + Szőllősi Zsigmond: Hihetetlen történetek. + Porzó (Ágai Adolf): A Violka Vera s egyéb elbeszélések. + Szini Gyula: Trilibi és egyéb történetek. + Mikszáth Kálmán: ...
The collected works of Buck Rogers in the 25th century. Introduction by Ray Bradbury. Editor Robert C. Dille. hn..1970., Chelsea House Publishers. Amerikai kiadás. Second Printong. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Buck Rogers, képregény és science-fiction figura.