17366.
435. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
18 000 HUF
9
1914 Magyar vasuti szaknaptár közlekedési almanach és sematizmus. X. évfolyam. 1914. Szerk.: Wodianer Béla Antal. Bp., 1914., Wodianer F. és Fiai, 2+182+XXXII+H+784 p.+5 t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, térképvázlatokkal illusztrált. Valamint rendkívül gazdag korabeli reklámanyaggal illusztrált. Benne rengeteg információval, adattal, hajózási vállatokkal is. Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban. Ritka!