Officia Sanctorum. quae diversis in locis, vel de praecepto, vel speciali indultu Sedis Apostolicae recitari debent; in quibusdam autem breviariis desiderantur. Jussu et acutoritate excellentissimi illustrissimi ac reverendissimi domini domini Sigismundi Kovács miseratione divina, et sanctae sedis apostolicae gratia Episcopi Veszprémiensis... Veszprimii, 1880, Velocibus Typis Armini Krausz, 8+XCVI...
Wolkenberg Alajos: Isten tiszteletreméltó szolgájának, Colombiere Kolos Jézus-társasági atyának, Jézus legszentebb Szíve tisztelete apostolának élete és lelki naplója. Írta és ford.: - - . Bp., 1929, Jézus Szíve Népleányi Társasága, 304+(1) p. Második kiadás. Sérült kiadói papírkötés.
Hegedűs Loránt: Jézus és Európa. (Modern teológiai tanulmányok.) Szerk.: Biernaczky Szilárd. Protestáns Művelődés Magyarországon 4. Bp., 1998., Mundus. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Farkas József: Elbeszélések a magyarországi protestáns egyház hitbajnokainak és vértanuinak életéből. Bp., 1884., Hornyánszky Viktor. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
Cüppers Adolf József: A lyoni vértanuk. Történelmi elbeszélés Septimus Severus császár idejéből. Ford. és kiadta: Nagy István. Bp., 1929., Hangya. Átkötött félvászon-kötés.
Galántai Esterás Pál: A boldogságos Szűz Mária szombatja azaz minden szombat napokra való ájtatosságok. Bp., én., Rózsa Kálmán és Neje. Kopott félvászon-kötésben, amatőr módon javított gerinccel, foltos lapokkal.
Koréh Endre: Képek a magyar protestáns egyház történetéből. II. köt. Debrecen, 1912, Hegedüs Sándor, 100+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
Bólya József: Psalterium Ungaricum. Szenci Molnár Albert zsoltárfordításai a genfi zsoltárok dallamaira. Bp., 2003, Magyarországi Református Egyház Zsinata, 494 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.